Format Kitap
Barkod 9786053327615
Yayın Tarihi 2016-05-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 344
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 155 X 230

Emeği Geçenler :
Yazar   : Kevin Murray
Çevirmen   : Ümit Şensoy

?Kitapçı raflarına konan her yeni iş yönetimi kitabını kuşkuyla karşılarım. Ama bu kitap bir istisna. Fark yaratmak isteyen ekip yöneticileri için zengin bir bilgi ve içgörü kaynağı. Paul Mylrea, profesyonel iletişimci, CIPR eski başkanı ?Kevin Murray'nin eşsiz anlatımı ile çığır açıcı liderlik iletişimi modelinin gözalıcı bir şekilde bir araya gelmesi, bu kitabı kendini geliştirmek isteyen her liderin mutlaka okuması gereken eserler arasına sokuyor.
Sir Eric Peacock, Birleşik Krallık Ticaret ve Yatırım Dairesi Müdürü ?Bu kitap liderler için, etkin iletişimle ilgili yararlı ipuçlarıyla dolu, içgörü yüklü, vazgeçilmez bir el kitabı. Sahar Hashemi OBE, Coffee Republic kurucularından Başarılı olmak isteyen liderler iyi sonuç elde etmek için çalışanlarına esin vermek zorundadır. Bir lider olarak performansınız, bir lider olarak iletişiminize bağlıdır.
? Daha sahici, daha ilgili olun ve empati kurmayı bilin.
? Öykü anlatmaya ve insanları doğru dürüst dinlemeye önem verin.
? Bakış açınızı sağlam bir şekilde ortaya koymaya dikkat edin.
Kevin Murray, Liderlik Dili 'nin arkasından yayımlanan bu ikinci eserinde birçok küresel organizasyonun CEO'larına ve karar mercilerine yönelik başarılı koçluk çalışmaları sırasında derlediği öykülerden hareket ediyor.
Liderlik ve İletişim liderlik sürecindeki önemli deneyimleri inceleyip analiz ediyor ve iletişim becerilerinizi geliştirmek için benzersiz ve başarılı bir model ortaya koyuyor.

devamını oku..
29.63
Liste Fiyatı : 29.63
Kazancınız : 0.00
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.