Format Kitap
Barkod 9786254054907
Yayın Tarihi 2021-08-03
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 288
Boyut 155 X 230

Emeği Geçenler :
Yazar   : Chris Lewis
Yazar   : Pippa Malmgren
Çevirmen   : Ümit Şensoy

Bu kitap seçildikleri gün politikacılara hediye edilerek, liderlik yapmak isteyen herkes tarafından bir kariyer rehberi olarak kullanılmalıdır.
Katie Perrior, Downing Street No: 10 Eski İletişim Müdürü,
Times yazarı, yayıncı ve Inhouse Communications Başkanı
Bu kitap liderlik üzerine yeniden düşünmenizi sağlayacak. Chris Lewis ve Pippa Malmgren hiyerarşik, deneyime dayalı, 'otorite gösterisini' temel alan bir liderlik söylemi ve bakış açısına, gurur okşayan, deneyim paylaşımına dayalı ve 'sorumluluk gösterisini' temel alan bir perspektifle meydan okuyorlar. Harika! Mutlaka okuyun.
Sir George Zambellas, Eski Birinci Deniz Lordu ve Birleşik Krallık Deniz Kuvvetleri Komutanı, Teknoloji Danışmanı
Liderlik becerisi deyince aklımıza gelen her şey, son 25 yılda temelden değişti çünkü 21. yüzyılda, hepimiz gibi, liderler de bambaşka bir dünyadalar. Pek çok üst düzey yöneticinin uykularını kaçıran yeni bir dünya düzeni ve yepyeni küresel tartışma başlıkları var: Sarsıcı ekonomik hareketler, Brexit, enflasyon, politik iktidarlar, kripto paralar, yeni duvarlar, robotlar...
Günümüz liderleri tüm bunlarla nasıl baş edebilir?
Chris Lewis ve Dr. Pippa Malmgren, Liderlik Laboratuvarı'nda, bu büyük değişim çarkına nasıl ayak uydurulabileceği konusunda yol gösteriyor, ip uçları veriyor, örnekler üzerinden sorular yöneltiyorlar. Sadece eski kuralların neden artık işlemeyeceğini açıklamakla kalmıyor, aynı zamanda yeni dünya düzeninde yerleşen yeni değerleri, bu yeni düzenin nasıl bir liderlik beklediğini anlatıyorlar.
Liderlik Laboratuvarı liderlerden, yalnız işlerini doğru yapmalarının değil, aynı zamanda doğru işler yapmalarının beklendiği 21. yüzyılda, güçlü, istikrarlı ve sağlam bir liderlik kurabilmenin sırlarını paylaşarak eşsiz bir vizyon sunuyor.

devamını oku..
Bu üründen 1 adet satılmıştır.
66.00
Liste Fiyatı : 66.00
Kazancınız : 0.00
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.