Format Kitap
Barkod 9786057525451
Yayın Tarihi 2019-03-25
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 144
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Serdar Tuncer

Yanlış bir şeyler var. Bu yanlışa yokmuş gibi yapmaya devam edersek yanlışın bir parçası olacağız. Doğruyu söylemeden, doğruca eylemeden sadece yanlış var diye bağırırsak vicdanımızı sahte bir teselliyle avutacağız. Birileri artık bu yanlışları düzeltmeli deyip kenara çekilirsek yükü omuzlamanın külfetinden eleştirmenin kolaycılığına kaçmış olacağız. Kendimi düzeltirsem yeryüzü hiç olmazsa bir yanlıştan kurtulacak şuuru içinde 'emrolunduğumuz gibi'dosdoğru olmak derdiyle yaşayabilirsek, işte o zaman gerçekten bir şey yapmış olacağız.

İnsan olamadıktan sonra ne olsam ne olur ve insan olduktan sonra ne olmasam ne olur idraki içinde duvarları yıkmak için aşkla yola revân olan divanelere duvarın şeş cihetinden Bizim Yunusça selam olsun.

Cümleler doğrudur sen doğru isen
Doğruluk bulunmaz sen eğri isen
YazarHakkında:
Serdar Tuncer
16 Ağustos 1978'de Ankara'da dünyaya geldi. Henüz 16 yaşındayken Beş Çayı ile başlayan radyo macerası uzun yıllar boyunca devam etti.İlk TV Programını 1996 yılında yaptı. Kanal A'da yayınlanan Üç Nokta programını Gecede 1 Gün ve Yıldızdan Mahyalar programları takip eti.Gecede 1 Gün programıyla Kültür Bakanlığı En İyi TV Kültür Sanat Programı Ödülünü 2005 yılında aldı.2007 yılında Yolumuz Aşk Yoludur adındaki şiir albümünü dinleyicinin beğenisine sundu. Sen İstanbul Kokardın ve Bir Hilal Uğruna ile devam eden albümlere Osmanlı Padişahlarının şiirlerinden oluşan Şiirin Sultanları eklendi.TRT 1'de, 4 yıl üst üste Topkapı Sarayı'ndan İftar Sevinci adlı iftar programını sundu.TRT Haber'de Yeni Şeyler Söylemek Lazım diyerek şiir tadında bir program yaptı.Semerkand TV'de Kalbe Düşünce ve Sahur Meclisi, Kanal D'de Sahurdan Kalplere programlarını hazırlayıp sundu.
Yayımlanan kitaplarından bazıları: Satırarası Hikâyeler, Delilim Yok Kalbimden Başka, Sermayem Yok Derdimden Başka
Serdar Tuncer; konferansları, şiir dinletileri, kendine özgü sahne programları ile dünyayı dolaşmaya devam ediyor.

devamını oku..
Kategori : Deneme
Bu üründen 68 adet satılmıştır.
% 30
indirim
17.15
Liste Fiyatı : 24.50
Kazancınız : 7.35
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30.00 indirim