Format Kitap
Barkod-ISBN 9786057525192
Yayın Tarihi 2018-11-17
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 204
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Atilla Akar

Kısaca Cern diye bilinen ve İsviçre'de bulunan Avrupa Nükleer Araştırma Merkezindeki parçacık fiziği laboratuvarında Büyük Hadron Çarpıştırıcısı tekrar çalıştırılmıştı. Büyük bir bilimsel sıçramanın eşiğinde olunduğu düşünülürken aniden bir terslik doğmuş ve tanımlanamayan bir enerji deliği oluşmuştu. Aslında deneyin etkisiyle kısa süreliğine bir boyut kapısı açılmış ve içinden ürkütücü bir yaratık belirmişti.

Yapılan deney galaktik düzeyde bir saldırı dalgasını tetiklemiş ve kısa süre sonra dünyanın antik bölgelerindeki Ley hatları üzerinde onlarca boyut kapısı belirmişti. Ardından yüz binlerce yaratık dünyaya hücum etmiş ve insanlık kısa sürede adeta yok oluşun eşiğine gelmişti.

Peki ama bu yaratıklar nereden çıkmışlardı? Bunlar kutsal metinlerde geçen Yecüc ve Mecüc ya da Gog ve Mogog olabilirler miydi? İnsanlık çok önceden uyarıldığı üzere bir tehdit altında mıydı? Bu tehdit dünyanın kendi içinden değil bizzat dışından yahut paralel evrenlerin kendisinden kaynaklanıyor olabilir miydi?

İnsanlık şaşırtıcı ve ani galaktik istila karşısında ne yapacaktı? Uzaylı saldırgan ırkı yok etmenin yolunu bulacak mıydı yoksa kaderine boyun mu eğecekti? Dahası insanlık beklediği yardımı başka bir uzaylı ırktan mı alacaktı? Saldırgan Yecüc Mecüc kavmi nasıl yok edilecekti?..

Elinizdeki kitap bu soruya verilmiş bilimkurgusal bir cevaptır...

devamını oku..
Kategori : Roman - Bilimkurgu
% 30
indirim
16.45
Liste Fiyatı : 23.50
Kazancınız : 7.05
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30.00 indirim